سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ , 21 May 2024
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کاشان از کشف ۴۰ میلیاردی کالای بهداشتی قاچاق در کاشان خبر داد.
کشف ۴۰ میلیارد کالای بهداشتی قاچاق در کاشان
به گزارش زیبانا، محمدرضا رشیدی در کاشان‌ ضمن اشاره به کشف و توقیف بیش از 40 میلیارد ریال انواع فرآورده‌های مکمل، غذایی و آرایشی بهداشتی فاقد مجوز و قاچاق در کاشان اظهار داشت: این اقلام براساس گزارش‌های واصله به معاونت غذا و دارو کشف و توقیف شد.

وی افزود: با اداره پلیس اماکن فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان و اخذ دستور قضایی از دادستانی شهرستان کاشان، تیمی متشکل از بازرسان و کارشناسان فنی دارویی، غذایی، فرآورده‌های طبیعی و مکمل و نیز آرایشی و بهداشتی به همراهی حراست دانشگاه و نیروی انتظامی از محل مذکور بازدید شد.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کاشان ابراز داشت: انواع فروآورده‌های مکمل، غذایی، آرایشی و بهداشتی فاقد مجوز و قاچاق به ارزش بیش از 40 میلیارد ریال در این بازرسی کشف و ضبط و پرونده مربوطه جهت برخورد قانونی به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

وی گفت: پاسداری از سلامت و نظارت بر اصالت انواع فرآورده‌های غذایی و دارویی مردم خط قرمز این معاونت محسوب می‌شود و در صورت کشف هرگونه تخلف در این حوزه‌ها بدون هرگونه مماشات با متخلفان برخورد خواهد شد.

رشیدی با بیان اینکه رصد و پایش واحدهای صنفی همواره در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: واحدهای صنفی در زمینه ارائه اقلام بهداشتی برابر قانون اقدام کنند و در صورت تخلف با آنان مطابق مقررات برخورد صورت می پذیرد.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


شرکت های برگزیده