سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ , 23 Jul 2024
خانه‌ای که تبدیل به مرکز غیر مجاز زیبایی شده بود، توسط دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان شناسایی و با فرد متخلف برخورد قانونی شد.
آماده سازی بوتاکس و ژل، در تشت حمام!
به گزارش زیبانا، مدیر نظارت و اعتباربخشی امور درمان دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بیان کرد: با توجه به گزارش های ارسالی از سوی مردم و تبلیغات در فضای مجازی در خصوص مداخله در امور پزشکی به صورت تزریق ژل لب و بوتاکس توسط افراد فاقد صلاحیت حرفه ای در منزل شخصی در شهر گرمسار، کارشناسان نظارت بر امور درمان دانشگاه به همراه نماینده تعزیرات شهرستان گرمسار با صدور حکم ورود به منزل توسط دادستان، از این خانه بازدید کردند.

دکتر سحر سعدالدین ادامه داد: در این منزل شخصی افراد فاقد صلاحیت، ژل و بوتاکس غیر استاندارد جهت تزریق به مراجعان آماده می کردند که پس از بررسی و احراز موضوع، پرونده به مراجع دیصلاح قانونی ارجاع داده و با فرد متخلف برخورد قانونی شد.

وی گفت: هم استانی‌های عزیز می‌توانند هر گونه تخلف مربوط به حوزه درمانی یا دخالت غیر مجاز افراد فاقد صلاحیت در امر درمان‌های پزشکی را به سامانه ۱۹۰ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور یا اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی سمنان با شماره ۰۲۳۳۱۰۵۲۲۲۶ و شبکه های بهداشت و درمان شهرستان های تحت پوشش دانشگاه گزارش نمایند.
منبع : خبرآنلاین
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


شرکت های برگزیده